Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry

Tokyo Juliet

22. července 2009 v 23:11 |  Dramas

Tokyo JulietUž jako pětiletá Lin Lai Sui ráda vzhlížela k tatínkovi,který se pokoušel navrhovat šaty.Bohužel v tom,ale moc nevynikal,takže Lin Lai Sui vyměnila jeho návrhy na soutěž za své pro maminku.Jmenovaly se Little Daisy a slavily velký úspěch,ovšem ne jejich,nýbrž Chu Xinga nyní díky této kolekci na Taiwanu uznávaného a ceněného návrháře.


Avšak nebyl to jenom návrh co Chu Xing ukradl,byla to i její mamka,která odešla od Lin i od otce a v té době si Lin Lai Sui slíbila,že se mu pomstí ,sesadí ho z jeho návrhářského trůnu a všem dokáže,že je lepší a také právoplatná majitelka Little Daisy.

Ted když je jí 16(teda já ani nevím)a dostala se na návrhářskou školu má konečně možnosti si svůj sen splnit.Ale nic není tak jednoduché,jak se zdá a mnohdy to i stojí velkou cenu.
Lin Lai Sui se znova po 11 letech setkává s Liangem-klukem,kterého kdysi potkala na jedné oslavě.Je z toho samozřejmě láska na první pohled,jenomže situace se začíná poněkud komplikovat a nejenom díky spoustě vedlejších postav,které se podílejí na snaze nenechat Lin vyhrát,ale i díky samotnému Liangovi,který je jaksi Chu Xingovým synem.Jak se Lin popere s jejím snem?A jakou šanci má vůbec její i Liangův vztah,když se zdá,že osud hraje proti nim?Tak o tomhle je 17 dílné taiwanské drama.
Vlastně ani nevím,jak jsem k tomu přišla.Myslím,že díky Wu Zunovi(který mě vážně vzhledově v Tokyo Juliet zklamal),kterého jsem v té době(drama už jsem si našla asi před rokem)bezmezně milovala a tohle mělo celkem vysokou sledovanost,navíc když jsem zjistila,že je to vesměs o návrhářství,ke kterému mám citový vztah,neváhala jsem ani minutu.
A zkritizuju to hned ze začátku.17 dílů bylo na tohle strašně moc,když se vezme v potaz děj příběhu.Klidně to mohli smrštit do 5 dílů.Ve zkratce bylo to asi takhle:ukázala se nějaká nová postava,většinou kluk.Ten se zamiloval do Lin Lai Sui. Liang žárlil a s Lin Lai Sui se pohádal.Pak se ukázalo,že té nové postavě tahá za nitky Chu Xing.Liang tedy Lin Lai Sui pomohl a zase se vroucně milovali.Postava musela pochopit,že u Lin nemá šanci,ale spojila se s ní proti Chu Xingovi. Pak přišla nová postava…a dál už to znáte.Když se objevila holka bylo to,to samé v bleděmodrém s rozdílem,že Lin nebyla tak chorobně žárlivá.Navíc celý díl ubíhal strašně pomalu.Celkově jsem u některých scén usínala.
Ale ať nezůstaneme jenom u kritiky.Liang a Lin mě vážně nebavili ovšem nově příchozí postavy byly fakt éra.S nimi vždycky přišel aspoň humor a akce*ano ted myslí božského Ai Li Ou*.Dále Chu Xingovy přehlídky,ano u těch jsem vždycky slintala.Celkově měla i Lin hezké oblečení,ale to hlavně na sobě(barvičky barvičkyy).A hlavně hudba.Strašně se mi líbila hudba o kterou se postarali Fahrenheit,S.H.E a nebo i sama Ariel Lin představitelka Lin Lai Sui. Navíc poslední tři díly už dostaly vážně konečně do sebe akci a ani se mi už nechtělo s tím loučit.
Abych to shrnula,pokud máte čas,zajímáte se o modu a nevadí vám na 4 krát opakované tentýž scény,tak jděte do toho.Vlastně mít Tokyo Juliet tak dejme tomu 8 dílů tak to nakrásně doporučím,ale ono nemá a kdyby byly ryby v ..Prostě rozhodnutí je čistě na vás.
Lin Lai Sui-Ariel Lin
Tahle postava mi byla vážně sympatická jenom sem prostě nechápala že "jenom tak"trpí ty Liangovi urážlivožárlivé stavy a přitom se chce přes davové šílenství postavit Chu Xingovi. Každopádně její představitelka vypadá strašně mile takže vám moc neleze na nervy.A má nádherné vlasy*celých 17 dílů ustavičně záviděla*
Wu Zun-Ji Feng Liang
No..Co k němu říct.Liang je synem Chu Xinga,kterého,ale nenávidí.Když jeho matka umírala Chu Xing si prostě dokončil přehlídku a až teprve šel do nemocnice,ovšem pozdě.Liang se spakoval,změnil si jméno,přestěhoval se do svého bytu a přerušil s otcem veškeré kontakty.Jako já nevím,jestli v té době vypadal Wu Zun fakt tak blbě nebo prostě měl hrát nějakého svérázného uměleckého návrháře. Jestli ano,tak gratuluji povedlo se. Liangova postava mi byla nesympatická až hrůza.Já jsem ho vážně nemohla vystát a jenom jsem skřípala zuby a brečela očima,když se v nějakých scénkách nedejbože pokoušel o vtipy.Ale vážně Lin byla někde s klukem a on už začínal nahazovat ksicht jako -tohletiLinnebudutolerovat-.Při mé smůle se vyskytoval v 16 dílech ze 17.No,ne vždycky se poštěstí.
Chu Xing-Simon Yam
Tak takovéhohle hajzla jsem už dlouho neviděla*ďábelský smích*,ale právě proto mě bavil.Ten by pro tu slávu udělal vážně skoro cokoliv.Na Lin neváhal použít všechny prostředky,včetně syna co s ním nemluvil.Manželku opustil na smrtelné posteli.Ukradl návrh 5-letému dítěti.Ale budiž mu v posledních dvou dílech něco odpuštěno.Taky měl své důvody.Herec mi chvílemi připomínal nějakého mafiána,ale jinak si ho asi moc dlouho pamatovat nebudu.
Ai Li Ou-Tang Zhi Ping
Skvost celého seriálu.Třešnička na dortu.O můj milovaný Ai Li Ou. Ai Li Ou je jeden z nejmladších světových návrhářů žijící v Itálii. S Lin a Liangem se setkává na nějaké stáži.Samozřejmě se do Lin zamiluje a taky je na chvíli kumpánem Chu Xinga,ale jinak nepostradatelná postava,která sršela energii(a sexappealem)i přes monitor.Myslím,že bych si tohohle herce měla najít i v jiných seriálech.Žádný vyložený hezoun,ale charisma pro mě měl.A jak božsky mluvil tou jeho taiwanoItalštinou.
Lu Yi Mi-Huang Hong Sheng
A já si myslela,že jsem rozmazlená,ale Lu Yi Mi mě svými výroky typu:"Tati dáš mi 10 milionu na to abych si založil firmu,která možná krachne?"suveréně trumfnul.Jak jinak,než taky zamilovaný do Lin. Člověk u něho vážně neví,jestli má brečet nebo se smát.Herce neznám,ale asi se mi ještě dlouho bude v hlavě promítat ten jeho kačeří ksichtík.
Teng Guang Xi-Wu Jun Qiang
Takový mladý zajíček,který pod tlakem showbusinessu ani neví,co je skutečný svět,který mu Lin Lai Sui ukáže.Ano ano taky se do ní zamiluje.A taky ji potom pomůže v boji proti Chu Xingovi. Co říct?Snad jen velmi pěkný herec.
Pei Mei Zi-Cai Yi Zhen
Ukecaná,prostořeká a drzá.Tak taková je Pei Mei Zi nejlepší kamarádka Sui se kterou se seznámí stylem:Ahoj ty jsi Lin Lai Sui,že?Já jsem Pei Mei Zi a ted budeme kamarádky.Tahle postava mi byla vážně blízká *shoduje se v prostořekosti*hlavně když někde vyřvávala*sama si pořád nahlas zpívá nebo rovnou v běhá v noci po náměstí a řve jak na lesy*

Výčet postav radši ukončím nebylo jich tam zrovna nejmíň. Omlouvám se,jestli jsem pomíchala nějak jména,ale sledovala jsem to už před dvěma měsíci a mám v tom už zmatek.Ted ještě videa.
Tokyo Juliet opening
Nevím koho je,ale každopádně se mi líbí.
A o ending se postarala samotná Ariel Lin.Má moc příjemný hlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flying Spider 74 Flying Spider 74 | Web | 6. dubna 2010 v 19:22 | Reagovat

On tam hraje i Alien Huang? Tak to vidim prvně. Mám chuť se na to podívat, ale vím že to nedodívám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama