Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry

100 Days with Mr. Arrogant

26. února 2010 v 22:07 |  Asian movies

100 Days with Mr. Arrogant

My Love Sagaji

Kang Ha-yeong je lehce drzá studentka posledního ročníku střední školy.Školu moc neřeší,ostatně jako její všechny její spolužačky a vlastně i jejich celkem nechutný učitel(jedna z prvních scének-fuuj).Ale je spokojená,protože má kluka.Asi prvních 10 minut filmu ho má,načež se s ní rozejde.Kang tedy v dost špatné náladě jde domů a cestou nakopne prázdnou plechovku.Zřejmě dá do kopu víc vzteku než si myslela a plechovka krásným obloukem dopadne rovnou na hlavu řidiče zrovna kolem projíždějícího auta.

Majitelem naleštěného fára(:D)je Anh Hyung-jun.Idol žen.Lámač dívčích srdcí(teda mě jeho představitel jako idol žen zrovna nepřišel,ale byl strašně roztomilý ^^) a taky pěkný hajzl a arogantní blbeček.Jelikož potom co ho plechovka trefí lehce narazí s jeho miláčkem(autem)do zdi nehodlá to nechat jen tak.Trvá na tom aby mu Kang škodu(milimetrový škrábanec) zaplatila.Anh je samozřejmě velmi "milosrdný",je mu jasné,že Kang jako studentka na to nemá peníze,tak ji nechá podepsat smlouvu.Kang se po dobu 100 dní stává jeho otrokem.
A tady se dostáváme do fáze,kdy jsem v některých scénách vážně ležela smíchy na zemi.Drzá Kang se přece nenechá komandovat od arogantního Anha a když už tak s grácii a dávkou humoru.
Takže tímto stylem ti dva spolu tráví 100 dní a jak je jasné,oba se do sebe zamilují.Jenom k sobě musí najít cestu.A jak,to poznáte až se podíváte. :D
Přišla jsem zrovna domů po 4 hodinové lyžování a učení se na boardu.Měla jsem všeho plné zuby a chtěla jsem se jenom vyvalit do křesla a podívat se na nějaký film.Na film u kterého se budu smát a u kterého rozhodně nebudu muset přemýšlet.Prostě nějaký kterým jenom tak propluju a pak ho akorát s pobaveným usměvem na rtech vypnu.A tenhle to úspěšně splnil.Když pominu pár nechutných scén(asi 2-3)tak splnil mé nároky a dokonce se i na konci objevilo pár romantických scén.
Celkově mi přišlo,že se ve filmu občas parodovaly korejské drama,ale to je jenom můj odhad(scéna když jedou po cestě a najednou jim ručka od benzínu klesné o pár čísel rovnou na nulu,nebo když Kang padá z bungee jumpingové věže a Anh se za ní hrdinsky vrhne a oba vyváznou po pádu bez jediného škrábance).
Ale abych to zhrnula 100 with mr.arrogant je dobrý film.Pustte si ho když nebudu chtít přemýšlet a bude to pro vás pohodový film.Pustte si ho když bude mít chut na nějaký film v pointou a bude ho zatracovat.Načasujte si správnou dobu a chvíli na podívanou a určitě nebude zklamaní. :)

Ha Ji-Won aka Kang Ha-yeong
Kang Ha-yeaong si střihla korejská herečka,která se objevila i ve filmech Nightmare,Ditto nebo Love so divine.Má štěstí,patří mezi ty sympatické,které nelezou člověku krkem.
Postava Kang mi hodně připomínala Geum Jan Di z BBF takže není divu,že jsem si ji hned oblíbila.Role ji sedla a mě bavila.

Kim Jaewon aka Anh Hyung-jun
Herec,model.O žádných dalších filmech,ve kterých by se objevil nevím.Ale objevil se v dramatech My love Patzzi,Wonderful life nebo Hwang Yin Ji.Jak už jsem řekla,měl představovat lámače srdcí,ale mě spíš přišel jako roztomilé hravé štěně.Ale to neznamená,že by se mi nelíbil.Právě naopak měla jsem pro něho slabost :D.A vůbec arogantní hajzlové jsou nejlepší.

trailer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama